Directie

  

Paul Nieland, Algemeen Directeur
p.nieland@vszassuradeuren.nl

  

Stefan de Reus, Operationeel Manager
s.dereus@vszassuradeuren.nl

Medewerkers

  

André Hackmann, Account Manager
a.hackmann@vszassuradeuren.nl

 

    

Marco Reekers, Account Manager
m.reekers@vszassuradeuren.nl

 

  

Mirjam Smit (RVI), Specialist Sociale Zekerheid
m.smit@vszassuradeuren.nl

 

 

Roy Hageman,  Business Development Manager
r.hageman@vszassuradeuren.nl

 

  

David Boersma, Specialist Sociale Zekerheid
d.boersma@vszassuradeuren.nl

 

  

Danny Koekkoek, Manager Proces & Kwaliteit
d.koekkoek@vszassuradeuren.nl

 

 

Dennis van Wooning, Account Coördinator
D.vanWooning@vszassuradeuren.nl

 

 

Dick Appelman, Financial Controller
d.appelman@vszassuradeuren.nl

   

René Schoen, Finance Manager
r.schoen@vszassuradeuren.nl

 

Jan De Wit, Actuaris
j.dewit@vszassuradeuren.nl  

 

 

Leonie Pex, Actuaris
l.pex@vszassuradeuren.nl

 

 

 

Patricia Janssen, Office Manager 
p.janssen@vszassuradeuren.nl



Direct contact met VSZ